Masz pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

W sprawach pilnych, prosimy o kontakt z Partnerem lub handlowcem prowadzącym.

Kontakt z firmą MIROLA Miszka Sp. J.



Kontakt - sekretariat firmy MIROLA

Sekretariat

tel. 32 32 36 400
tel. 32 22 15 750
fax 32 32 36 420
e-mail info@mirola.com.pl

Siedziba firmy

MIROLA Miszka Sp. J.

43-180 Orzesze
ul. Mikołowska 129

Kontakt - Dział Obsługi Klienta firmy MIROLA

Dział Obsługi Klienta

Agnieszka Komosińska
tel. 32 32 36 443
fax 32 32 36 456
e-mail bramyrolety@mirola.com.pl
Teresa Zadura
tel. 32 32 36 407
tel. kom. 600 359 173
e-mail tzadura@mirola.com.pl
Kornela Lokwenc
tel. 32 32 36 451
tel. kom. 604 409 759
e-mail kornela.lokwenc@mirola.pl

Kontakt - Dział Produkcji i Logistyki firmy MIROLA

Dział Produkcji i Logistyki

Marian Starosta (Produkcja rolet)
tel. 32 32 36 453
fax 32 32 36 450
tel. kom. 606 215 565
e-mail logistyka@mirola.com.pl
Grzegorz Schulc (Produkcja bram)
tel. 32 32 36 453
fax 32 32 36 450
tel. kom. 602 511 483
e-mail gschulc@mirola.com.pl

Kontakt - Dział Fakturowania firmy MIROLA

Dział Fakturowania

Teresa Blaski
tel. 32 32 36 442
tel. kom. 668 136 310
e-mail fakturowanie@mirola.com.pl
Jadwiga Kasprusz
tel. 32 32 36 445
fax 32 32 36 456
e-mail jkasprusz@mirola.com.pl

Kontakt - Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny firmy MIROLA

Serwis

Eugeniusz Miguła
tel. 32 32 36 463
fax 32 32 36 463
tel. kom. 606 929 614
e-mail serwis@mirola.com.pl
Bartosz Kasperczyk
tel. 32 32 36 463
fax 32 32 36 463
tel. kom. 602 645 110
e-mail bkasperczyk@mirola.com.pl

Kontakt - Dział Reklamacji firmy MIROLA

Reklamacje

Katarzyna Różańska
tel. 32 32 36 460
tel. kom. 606 929 613
e-mail reklamacje@mirola.com.pl

Gwarancja producenta

Gwarancja producenta


Jako producent zapewniamy 24 miesięczną gwarancję na nasze produkty.

Serwis i przeglądy

Serwis i przeglądy


W trosce o bezpieczne, bezawaryjne i komfortowe użytkowanie naszych produktów zapewniamy serwis i przeglądy pogwarancyjne.

Fachowa obsługa

Fachowa obsługa


Klientom gwarantujemy miłą atmosferę, fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze najkorzystniejszej pod względem możliwości technicznych oferty.

Atesty i aprobaty

Atesty i aprobaty


Nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty, co potwierdza ich wysoka jakość w zakresie realizacji europejskich standardów bezpieczeństwa.